fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Контакт

Сакаш да стапиш во контакт со нашиот тим? Сакаш да нѝ испратиш содржина која ќе биде објавена на нашиот веб сајт?

За контакт со редакција, испратете емаил на: [email protected]

За контакт со уредникот, испратете емаил на: [email protected]

За контакт со маркетинг тимот, испратете емаил на: [email protected]

Контакт телефон: 071 453 252

Испрати порака

Име и презиме (задолжително)

Е-маил (задолжително)

Контакт телефон

Избери оддел (задолжително)

Сакам да ме контактирате (задолжително)
Преку е-маилТелефонски

Порака (задолжително)

Прикачи фајл

Заштитна проверка

Со испраќање на оваа порака се согласувате да ги процесираме, енкриптирано снимиме и употребиме вашите лични податоци за потребите на барањето во вашата порака.

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.