Поврзи се со нас

Популарно.мк

Гратис влезници

Сакаш да освоиш гратис влезници за твојот омилен концерт, настап или случување?

Пополни го формуларот и очекувај да те исконтактираме! :)


Шон Пол во Скопје – 23 август СТАДИОН НА АРМ

Сакате да бидете дел од најлудата забава ова лето? 

Сакате да се забавувате на ултимативните хитови на Шон Пол, на 23 август на стадионот на АРМ во Скопје? 

Учествувајте во наградната игра и играјте за 4 х 2 гратис влезници :)

 

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.