Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Секси водителот Стефан започна со Карпул Караоке на Јутјуб (ВИДЕО)

Ви препорачуваме

Секси водителот Стефан започна со Карпул Караоке на Јутјуб (ВИДЕО)

Еден од најистакнатите и најсексипилни млади водители во Македонија од оваа сезона го следиме во утринската програма на ТВ Алфа, пренесувајќи ни ги сите интересни и важни сервисни информации од земјава и светот.

Покрај овој телевизиски ангажман, младиот Стефан Лазаров ветува нешто сосема ново – многу интересни и откачени видеа на Јутјуб во кои ќе ги гледаме естрадните личности во кола кај него. Смеа, забава, хумор, предизвици … следете го Стефан Лазаров во неговото ново „лудо“ шоу на Јутјуб.

Во продолжение погледнете ја првата емисија, во која Стефан се возеше со Лина Пејовска:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.