Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Објави од Информативна Редакција

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.