Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кејт Мидлтон со тајна порака за полот на третото дете

Занимливости

Кејт Мидлтон со тајна порака за полот на третото дете

Кејт Мидлтон го очекува своето трето дете, а нејзините модни комбинации според медиумите испраќаат само една порака поврзана со полот на плодот.

Нејзините појавувања на настани секогаш привлекувале внимание но сега сите забележуваат еден нов момент. Имено, во последно време таа цело време носи сини комбинации, што според аналитичарите ипраќа тајна порака дека носи машко дете.

Скриена порака со облеката испрати и пред извесно време на доделувањето на БАФТА наградите кога се појави во зелен фустан со црн појас. На тој начин даде подршка на иницијативата Time’s Up против злоставување жени.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.