Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Зендеја со уникатен стајлинг го креираше новиот пролетен тренд (ФОТО)

Модни трендови

Зендеја со уникатен стајлинг го креираше новиот пролетен тренд (ФОТО)

Американската актерка Зендеја Колман го промовира новиот пролетен тренд на филмскиот настан во Лас Вегас.

Нејзиниот стајлинг беше креиран со врвно познавање на класичната мода и најмодерните трендови во 21 век.

Најмногу внимание предизвикаа широките панталони кои одговараат на секоја фигура, а комбинирани со белите обувки создаваат убава хармонија на умерени бои.

Оние кои ја следат модата веќе почнаа да се заљубуваат во овој нов пролетен тренд кој Зендеја го предизвика со нејзиниот храбар, моќен и оригинален стајлинг.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Модни трендови

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.