fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Кампања на Самсунг која го трогна светот

Маркетинг

Ви препорачуваме

ВИДЕО: Кампања на Самсунг која го трогна светот

Мухарем е навидум обично момче кое живее во Турција, меѓутоа тој има оштетен слух, што му го усложнува животот.

Креативниот тим на Самсунг решил да го изненади ова момче со тоа што го активирале целиот град да го научи знаковниот јазик.

Вообичаено општењето со непознати за него претставува вистински предизвик, но тој ден Мухарем забележал дека се случува нешто чудно.

Погледнете го видеото:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.