Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Влезете во новата ера на мобилна вештачка интелигенција со серијата Samsung Galaxy S24!

Мобилни

Влезете во новата ера на мобилна вештачка интелигенција со серијата Samsung Galaxy S24!

Samsung Electronics ја претстави новата Galaxy S24 серија, обележувајќи нова ера на мобилни иновации. Galaxy AI внесува значителна интелигенција што го подобрува комуникациското искуство, вклучувајќи Превод во живо за реално време и интелигентно пребарување со гестикулации.

Серијата Galaxy S24 не само што ја револуционира комуникацијата, туку и ја трансформира креативноста преку ProVisual Engine, пренесувајќи ја мобилната фотографија на нови висини. Иновации како помош за белешки и транскрипција на снимки овозможуваат ефикасно усовршување на организацијата и дневните задачи.

Освен тоа, Galaxy S24 го воведува интуитивното Пребарување со заокружување, револуционерен начин на откривање информации со гестикулации. Серијата се пофали со Quad Tele систем и подобрени Space Zoom можности за фотографирање и видео записи, што обезбедува кристално чисти слики дури и при високи нивоа на зумирање.

Galaxy S24 серијата ги носи најнапредните технологии и иновации во мобилниот свет, отварајќи нови можности за корисниците да ги откријат искуствата околу нив на потполно нови начини.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Мобилни

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.