fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Прва Black Friday онлајн распродажба на Македонски Телеком

Наука

Прва Black Friday онлајн распродажба на Македонски Телеком

Македонски Телеком оваа година за првпат се вклучува кон глобалната „Black Friday“ шопинг акција со извонредна онлајн продажба. Корисниците почнувајќи од денеска, како и за време на целиот викенд, ќе може да купат одлични паметни телефони со неверојатен попуст во Play Comfort тарифата.

Во продажба ќе се понудат и два исклучително атрактивни модели на паметни телефони, коишто ќе имаат неверојатна „Black Friday“ цена од само 1 денар.

Со вклучувањето во акцијата која што во светот е позната како „викенд на попусти“ Македонски Телеком им овозможува на своите корисници на едноставен начин, преку онлајн продажба, да го купат омилениот паметен телефон по извонредно ниски цени.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Наука

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.