fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЈА ПОКАЖА НОВАТА ТЕТОВАЖА: Кендал Џенер ја тетовираше внатрешната страна на устата (ФОТО)

Сцена

ЈА ПОКАЖА НОВАТА ТЕТОВАЖА: Кендал Џенер ја тетовираше внатрешната страна на устата (ФОТО)

Младата сестра од кланот „Кардашијан“ –  Кендал Џенер ја покажа новата тетоважа која предизвика огромно внимание поради местото на кое е нацртана.

На фотографијата која ја објавија многу светски таблоиди, се гледа дека Кендал го истетовирала зборот „meow“ во внатрешноста на долната усна, а ова дело најверојатно го направил познатиот уметник Џон Бој кај кого во студио седнале многу славни личности.

tatoo

Уметникот за тетоважи, Џон Бој постираше слика од новата тетоважа на Џенер со наслов „meow” што е очигледно натписот на тетоважата.

Таа била во друштво на најдобрата другарка (Џордин Вудс) на нејзината сестра (Кајли Џенер), со која се појавуваат заедно на друга фотографија.

14482215_934130946718731_490626981944098816_n

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.