fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Адриана Лима открива во чија прегратка е најсреќна

Сцена

Адриана Лима открива во чија прегратка е најсреќна

Славната манекенка и една од најатрактивните жени во светот, Адриана Лима откри во чија прегратка и е најубаво и кој ја прави среќна.

Таа на Инстаграм објави фотографија со своите ќерки Валентина и Сиена.

Кратко напишала „Среќа“ и за неполни половина час добила повеќе од 53.000 лајкови и голем број пофалби за нејзиниот изглед.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.