Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Ријана речиси гола на карневалот во Барбадос

Настани

ФОТОГАЛЕРИЈА: Ријана речиси гола на карневалот во Барбадос

Ријана и познатиот возач на Формула 1, Луис Хамилтон, беа фотографирани на Барбадос како се забавуваат за време на една од парадите на карневалот, со што уште еднаш ги потврдија гласините за нивната врска.

Медиумите веќе со месеци пишуваат за врската меѓу пејачката и возачот на Формула 1, а Хамилтон и претходно беше виден во друштвото на Ријана.

Познатиот возач откако во февруари ја прекина осумгодишната врска со Никол Шерзингер го поврзуваа со голем број жени, вклучувајќи ја и Кендал Џенер, сестрата на Ким Кардашијан.

Кadooment Day е централна парада на Crop Over фестивалот кој се одржува на родното место на Ријана на Барбадос, а пејачката дефинитивно беше една од главните ѕвезди на оваа манифестација.

maxresdefault[1]

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Настани

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.