Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГО РАЗНЕЖНИ СВЕТОТ: Принцезата Шарлот го бакна принцот Луи (ФОТО)

Сцена

ГО РАЗНЕЖНИ СВЕТОТ: Принцезата Шарлот го бакна принцот Луи (ФОТО)

Кралското семејство денеска објави фотографии од првите денови на новородениот принц Луи – вклучувајќи и фотографија која го разнежни светот, на која се гледа како принцезата Шарлот го бакнува малиот принц.

Имено, принцезата Шарлот на фотографијата го гушка и бакнува принцот Луи, додека спие, а фотографијата била направена на 2 мај, денот на нејзиниот трет роденден.

Другата фотографија е направена кога малиот Луи имал само три дена, со принцот облечен во бел џемпер и панталони.

Прекрасните фотографии кои го обиколија светот и овојпат ги направи „мама Кејт“.

Официјални лица на Палатата објавија дека новиот принц Луис нема да им се придружи на останатите членови од британското кралско семејство на 19 мај кога е закажана свадбата на неговиот вујко, принцот Хари, кој ќе се жени со американската глумица Меган Маркл.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.