Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кендал Џенер е новото заштитно лице на модниот бренд „Тодс“

Сцена

Кендал Џенер е новото заштитно лице на модниот бренд „Тодс“

Топ моделот Кендал Џенер и балетанот Роберто Боле се нови заштитни лица на италијанскиот моден бренд „Тодс“.

Фотографиите кои се дело на „Барон енд Барон“ се направени на плажите во Малибу, но сето тоа некако има италијанска романтична нишка.

Покрај Кендал и Роберто, на фотографиите може да се видат и мал симпатичен француски булдог, што со својата разиграност, само ја збогатува оваа кампања.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.