Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мадона уште еднаш на операција за подмладување

Сцена

Мадона уште еднаш на операција за подмладување

И на прагот од седмата деценија од животот, Мадона не престанува да изненадува – од модни, сексуални, па до естетски експерименти.

Така, нејзината последна Инстаграм објава има исто толку силна порака: „Дури и Мадона се плаши од стареење”. Имено, на општо изненадување (или згрозување), таа објави кусо видео од својот последен „третман за подмладување“.

Виљушките со кои козметичарката „и го разубавуваше“ лицето на пејачката, изгледаа прилично остро и опасно, а Мадона – како да не се грижи многу за тоа.

Иако често ја обвинуваат дека не може да ја контролира својата склоност кон естетски зафати, Мадона уште еднаш сака да докаже дека живее за себе.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.