fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НИКОЛ КИДМАН: „Поради ќерката почнав поатрактивно да се облекувам“

Сцена

НИКОЛ КИДМАН: „Поради ќерката почнав поатрактивно да се облекувам“

Актерката Никол Кидман (49) својот стил им го должи на модните совети на нејзините две ќерки, осумгодишната Сандеј и петгодишната Феит.

– Многу ги интересира облека и накит, па секогаш ми кажуваат дали изгледам добро, истакна Никол, која вели дека нејзиниот моден стил е се покласичен како што старее.

Таа појасни дека бременостите ја смениле во целост и оти почнала да се запушта. Почнала да не се грижи за облеката што ја носи, но нејзините девојчиња ја наговориле да почне да носи фустани, наместо фармерки и блузи.

nicole-kidman-faith-margareth-uguali21

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.