Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Објавен првиот трејлер за филмот за принцезата Дијана (ВИДЕО)

Сцена

Објавен првиот трејлер за филмот за принцезата Дијана (ВИДЕО)

Објавен првиот трејлер за филмот за принцезата Дијана (ВИДЕО)

Еден од најочекуваните филмови оваа година, филмот „Spencer“ на Пабло Ларајн , треба да започне да се прикажува во киносалите во ноември.

Филмот, во кој Кристен Стујарт ја портретира принцезата Дијана, го прикажува викендот во текот на божиќниот период во Сандрингам, кога Дијана одлучува да го прекине нејзиниот брак со Чарлс.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Филмот премиерно ќе биде прикажан на престојниот фестивал во Венеција, а премиерата на филмот во киносалите е закажана за 5 ноември.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.