Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џони Деп се обидува да се спаси од банкрот?!

Сцена

Џони Деп се обидува да се спаси од банкрот?!

Американскиот глумец Џони Деп (54), се чини, неуспешно се обидува да  се спаси од банкрот.

Имено, како што пишуваат таблоидите, тој на аукции веќе продал четири од петте свои станови во Лос Анџелес, како и три стана во Њујорк, и тоа сите за цена далеку под онаа за која што ги купил, па заработил само 120 милиони долари. Сега на ред е фармата со коњи во неговиот роден Кентаки, но според гласините, веќе девет месеци не се јавил никој заинтересиран.

Фармата инаку има две штали, а куќата е со седум спални соби. До неа има куќа за гости и гаража за четири автомобили.

Актерот во своето „златно време“ имаше 14 живеалишта, луксузна јахта, а за вино трошел и по 30.000 долари во една вечер.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.