fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

РИЈАНА „РАСТУРИ“ ВО ЊУЈОРК: Кој ви е омилениот настап од Видео музичките награди на МТВ? (ВИДЕО)

Сцена

РИЈАНА „РАСТУРИ“ ВО ЊУЈОРК: Кој ви е омилениот настап од Видео музичките награди на МТВ? (ВИДЕО)

Зошто Ријана би настапувала само еднаш на МТВ Видео музичките награди, кога веќе може да настапи неколку пати?!

Денеска дури и тие што никогаш не слушнале за Ријана знаат дека таа ја доби ултимативната Мајкл Џексон Вангард награда, вчеравечер на доделувањето на наградите во Њујорк. Па, Рири се заблагодари со еден спектакл.

Но, кога велиме спектакл, не мислиме само на еден, туку на четири настапи кои девојката од Барбадос ги имаше во текот на вечерта.

Ние ви ги прикажуваме настапите од почеток до крај, а ваше е да одлучите кој највеќе ви се допаѓа!

Rihanna #1

 

 

Rihanna #2

Rihanna #3

Rihanna #4

И секако, финалето за крај, каде се откри „малата“ љубовна приказна помеѓу Ријана и Дрејк:

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.