Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Меган Фокс и Кортни Кардашијан во заедничка фотосесија за брендот на Ким

Шоубиз

Меган Фокс и Кортни Кардашијан во заедничка фотосесија за брендот на Ким

Меган Фокс и Кортни Кардашијан во заедничка фотосесија за брендот на Ким

Нивната популарност, но и одличниот изглед, ги искористи Ким Кардашијан која овие две атрактивни дами ги ангажираше во кампања за новата колекција на својот бренд „Skims“.

Меган Фокс и Кортни Кардашијан од неодамна станаа пријателки, а јавноста сеуште го коментира нивното појавување на MTV наградите заедно со нивните момчиња, музичарите Машин Ган Кели и Тревис Баркер.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

На социјалните мрежи на брендот Skims, како и на приватните профили на Меган и Кортни, објавена е серија фотографии на кои позираат во провокативни изданија.

Меган и Кортни позираат во топлес изданија, прикривајќи ги градите со рацете, облечени во идентична долна облека од новата колекција на Skims.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Социјалните мрежи се преполнија со позитивни коментари за нивниот изглед, но и Ким доби признание дека е ова одличен маркетинг потег за нејзиниот бренд.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.