Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Том Круз променет до непрепознатливост (фото)

Сцена

Том Круз променет до непрепознатливост (фото)

На доделувањето на наградите на Британската академија за филмска и театарска уметност (БАФТА), изненадување претставуваше појавата на актерот Том Круз. 

Но, она што привлече најголемо внимание и беше предмет на безброј коментари беше неговиот изглед.

Фановите, но и колегите кои извесно време не го виделе, останаа изненадени од неговото потечено и „замрзнато“ лице, без никакви брчки на челото и при тоа веднаш препозна траги на ботокс и пластична хирургија.

– Лицето на Том Круз. Не знам што направи со него, но изгледа како Сенди Токсвиг од 90-те, напиша писателката Рут Дејвидсон на Твитер.

Водителката Мјуриел Греј неговиот нов изглед го нарече трагедија.

– Навистина е трагедија како Том Круз го упропасти своето убаво лице, кое толку убаво му стоеше, напиша таа.

133034363

За разлика од нив голем број непознати корисници на Твитер беа уште посурови во коментарите.

– Страшно, што направи од лицето? Изгледа пострашно од онаа мечка во „Повратник“, коментараше еден корисник на Твитер.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.