Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Доколку ви е потребна помош поради силното невреме, јавете се на 195

Актуелно

Доколку ви е потребна помош поради силното невреме, јавете се на 195

Доколку ви е потребна помош и поддршка за справување со поплавите од невремето кое го зафати скопскиот регион обратете се на телефонскиот број 195, отворен телефонски број на Центарот за управување со кризи.

Надлежните информираа дека сите екипи се на терен и им се помага на граѓаните со сите расположливи средства.

Исто така, граѓаните го активираа и хаш-тагот #поплава каде на социјалните мрежи фејсбук и твитер стотици граѓани бараат помош од невремето.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.