fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Коледе во домот на семејството Иванови

ФОТО: МИА

Актуелно

ФОТОГАЛЕРИЈА: Коледе во домот на семејството Иванови

Утринава, на Бадник, дечиња и членови на иницијативното движење за возобновување на Божиќната литија  ја посетија резиденцијата на претседателот Иванов.

Носејќи ја Витлеемската пештера и пеејќи ја божиќната песна „Вечен е Бог”, дечињата го најавија Христовото раѓање.

Семејството Иванови ги даруваа децата со традиционални коледарски пакетчиња.

Во продолжение погледнете ја галеријата:

313 11 55 44 33 22
<
>

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.