Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Машки труп пронајден во кругот на „Железара“

Актуелно

Машки труп пронајден во кругот на „Железара“

Во кругот на фабриката „Железара“ вчера изутрина пронајден е непознат машки труп во фаза на распаѓање, соопшти МВР.

Увид на местото на настанот изврши екипа од СВР-Скопје и надлежен јавен обвинител и по негова наредба телото на починатиот е пренесено во Институтот за судска медицина и криминалистика за обдукција.

Се работи на утврдување на идентитетот на лицето, како и на целосно расчистување на случајот.

Прочитај повеќе
Маркетинг

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.