Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тинејџер доби кривична пријава поради тоа што претепал свој врсник во гимназијата „Корчагин“

Вести

Тинејџер доби кривична пријава поради тоа што претепал свој врсник во гимназијата „Корчагин“

Шеснаесетгодишно момче од Скопје доби кривична пријава поради сомнение дека на 24 март околу 13.30 часот во училишниот двор на гимназијата „Раде Јовчевски Корчагин“ во Скопје физички нападнал друг 16-годишник од Скопје.

Тинејџерот го удирал својот врсник со нозе и со тупанци по главата и телото, кој од нападот се здобил со тешки телесни повреди.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.