fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Учениците од утре на зимски распуст

Актуелно

Учениците од утре на зимски распуст

За околу 270.000 ученици во основните и во средните училишта утре ќе почне зимскиот распуст.

Наставата од учебната 2015/2016 година ќе продолжи на 21 јануари 2016 година.

###

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.