Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Британска двојка го чека своето 21-во дете

Занимливости

Британска двојка го чека своето 21-во дете

Британците Сју и Ноел Радфорд, по 28 години минати в брак, годинава ќе го добијат своето 21-во дете, нецела година по нивниот последен син Арчи.

Сју и Ноел овојпат ќе добијат девојче, коe ќе им се придружи на Кристофер (28), Софи (24), Џек (21), Даниел (19), Лук и Мили (17), Кети (15), Џејмс (14), Ели (12), Ејми (11), Џош (10), Макс (9), Тили (7), Оскар (6), Каспер (5), Хали (3), Фиби (2) и најмалиот Арчи, кој има девет месеци.

Радфорд се и официјално најголемото семејство во Обединетото Кралство, а живеат во куќа која некогаш била старечки дом.

Сју и Ноел неодамна станаа и дедо и баба.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.