Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Марвел го објави трејлерот за новиот филм „Eternals“ (ВИДЕО)

Магазин

Марвел го објави трејлерот за новиот филм „Eternals“ (ВИДЕО)

Марвел го објави трејлерот за новиот филм „Eternals“ (ВИДЕО)

Marvel Studios го објави финалниот трејлер за „Eternals“ и го прикажа најновиот тим суперхерои во универзумот на Марвел.

Филмот всушност се случува по сите настани кои имавме можност да ги видиме во филмот “Avengers: Endgame”.

Премиерата е закажана за 5 ноември, а филмот е во режија на оскаровката Клои Жао.

Во главните улоги се појавуваат некои од најголемите ѕвезди како Анџелина Џоли, Салма Хајек, Ричард Мејден, Кит Харингтон и други. Снимањето на филмот започна во Лондон во 2019 година, а премиерата е закажана за 5 ноември 2020 година.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.