fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Најдобрите осмомартовски понуди на едно место

Маркетинг

Ви препорачуваме

Најдобрите осмомартовски понуди на едно место

Туристички патувања,релакс масажи,козметики услуги,подароци,прослави, е дел од богатата понуда на Sitepopusti.mk , специјално подготвена за празникот на дамите.

Sitepopusti.mk по повод 8 Март, Меѓународниот ден на жената, на сите припаднички на понежниот пол им нуди можност да “украдат” малку време за себе и да се релаксираат на најдобар начин и сето тоа на попуст, по пристапни цени. Затоа,сега е момент заморот и нерасположението да ги оставите зад себе и да пристапите кон позитивна промена, да си дозволите релаксирачки моменти, советуваат стручните.

Ако го замислиме секојдневието на секоја современа и модерна жена, тоа е исполнето со стрес на работното место, грижа за децата, домашните обврски, што создава немир и доведува до исцрпеност.

Оттука, секоја жена треба да си дозволи кратки мигови на опуштање,за да може да ја врати позитивната енергија, виталноста на организмот и здравјето.А, празничните мигови се вистински избор за ваква промена.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.