Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Логона“ серијата за заштита од стареење е со видливи резултати! (ФОТО)

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Ви препорачуваме

„Логона“ серијата за заштита од стареење е со видливи резултати! (ФОТО)

Нема поголем благодет да имате задоволни клиенти – пријатели, кои несебично ќе ги споделат своите резултати од користењето на Логона производите. Логона серијата за заштита од стареење е со видливи резултати!

Логона ноќната крема за заштита од стреење го стимулира процесот на регенерација на клетките, ја храни кожата и видно ги намалува брчките.

„Age Protection“ НОЌНА КРЕМА со екстракт од БОБИНКИ НА ВОЛЧЈИ ТРН („Sea Buckthorn“) и ОРГАНСКА ХИЈАЛУРОНСКА киселина е многу ефикасен производ кој ги поттикнува природните регенеративни процеси на кожата со високи потреби и го намалуваат процесот на стареење. Фитоактивниот комплекс од ШИ ПУТЕР, маслото од ЈОЈОБА и екстрактите од БАМБУС ја хранат кожата и и даваат длабинска хидратација. Скапоценото масло од АРГАН ја поттикнува природната регенеративна функција на кожата и ја прават еластична и мазна. Природниот КОФЕИН во комбинација со високоефективните екстракти од ШАФРАН и индиска СМИРНА ја заштитуваат кожата од предвремено стареење и значително ги намалуваат брчките и линиите. За здрав и блескав изглед.

  • Во согласност со строгите критеруими на BDIH и NaTrue за сертифицирана природна козметика.
  • Без синтетички бои, мириси и конзерванси.
  • Без парафински масла или било кои други суровини од нафтената индустрија.
  • Дерматолошки испитана.
  • Сите производи се “vegan” (без суровини од животинско потекло) и без глутен.

? Цената на ноќната крема е 1795 мкд.
? Продавница на LOGONA во Скопје Центар
?Tел. 078/288-504

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.