Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мартина за убиениот сопруг Тозо: Болката и по три години не поминува

Ви препорачуваме

Мартина за убиениот сопруг Тозо: Болката и по три години не поминува

Мартина за убиениот сопруг Тозо: Болката и по три години не поминува

Мартина е пејачка која остави трага на домашната музичка сцена,иако ја нема 13 години таа беше топ тема низ чаршијата но низ медумите поради својот љубовен живот.

Во ексклузивна исповест која реткој кој домашен артист ја дава Мартина искрена до срж , со кнедла во грлото се отвори пред камерата на естрадниот магазин Бекстејџ.

Прв пат проговоре за болката која ја доживеа пред три години и која никако да помине.Имено таа кобна ноќ во последните денови на септември кога нејзиниот сопруг Антонио Парапулов беше еден од починатите во возилото Сеат алтеа, кое беше изрешетамно со истрели од автоматско оружје, од до ден-денес за јавноста непознати сторители од друго возило во движење.

Јавноста тогаш, а и се’ уште шпекулира но Мартина реши да стави крај на сите лаги.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.