Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НЕЗАБОРАВНА НОЌ: Куку Леле и Тони Бланка за Нова година во „Дежаву“

Ви препорачуваме

НЕЗАБОРАВНА НОЌ: Куку Леле и Тони Бланка за Нова година во „Дежаву“

Кога ќе помислите на Нова година, прво помислувате на прекрасната зимска магија која ја приредува скопското кафуле „Дежаву“ за аеродромци. Илјадници светилки, новогодишна елка и зимски дрвца го красат кругот на кафулето во празничниот период.

Токму тука, ќе се приреди и најлудата забава за дочекот на новата 2020. Забавите во „Дежаву“ надалеку се зборат, па затоа дозволете си уште една незаборавна ноќ за дочекот на новата деценија.

На барање на посетителите, а на огромно задоволство на кафулето, новогодишната забава ќе биде збогатена со настапот на Куку Леле и Тони Бланка, кои ветуваат одлична забава.

Од „Дежаву“ информираат дека картите се во ограничен број и се по цена од 600 денари, додека храната и пијалокот, по редовна цена! Дефинитивно најдобрата понуда за оваа Нова година!

Тел. број за инфо и резервации: 076/304-009 и 078/242-536

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.