Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Новогодишна кампања на Телеком – како да ѝ дадеме подобар крај на 2020? (ВИДЕО)

Ви препорачуваме

Новогодишна кампања на Телеком – како да ѝ дадеме подобар крај на 2020? (ВИДЕО)

Празничната атмосфера како да недостасува на крајот од годинава која ни постави многу предизвици и прашања на кои сѐ уште не го знаеме одговорот.

Но, можеме да ја испратиме годината што ни предизвика толку непријатности со мали добри гестови, ни порачува новогодишната кампања на Телеком.

И покрај сите откажани родендени, свадби и фестивали,.. и покрај сè што пропуштивме, сѐ уште имаме време да измамиме насмевка кај луѓето што ги сакаме.

Кампањата нè инспирира да најдеме позитивна енергија во себе и да ја споделиме, за да ставиме подобар крај на годината и да влеземе во новата со надеж за подобра иднина.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.