Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОНЕ: Неограничени разговори кон сите и 300 МВ интернет за само 99 денари неделно

Мобилни

ОНЕ: Неограничени разговори кон сите и 300 МВ интернет за само 99 денари неделно

Телекомуникацискиот оператор ОНЕ, од денес, 17-ти април, го збогатува своето портфолио со нов припејд пакет кој нуди неограничени разговори кон сите национални мрежи и 300 МВ интернет.

Станува збор за неделен пакет кој за само 99 денари неделно ќе им овозможи на сите ЏаБестери и корисници на ОНЕ припејд да зборуваат неограничено кон сите национални мрежи и опуштено да сурфаат на интернет цела недела.

Истовремено, со секое надополнување на кредит, корисниците на ЏаБест и натаму зборуваат бесплатно со сите ЏаБестери.

Сите припејд корисници на ОНЕ и корисниците на ЏаБест можат да го активираат неделниот пакет со повик кон бројот 1460 и да уживаат во неговите придобивки.

ЏаБест е уникатен, модерен производ за млади, со препознатлив идентитет своја визија и единствена филозофија. ЏаБест е инспириран од комуникациските навики и животниот стил на младите, а неговото име е асоцијација на најдобра и најевтина комуникација.

Прочитај повеќе
Маркетинг
Можеби ќе ти се допадне...

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Мобилни

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.