Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

БАКНЕЖ ЗА СМИРУВАЊЕ: Џастин Бибер и Селена Гомез се повторно заедно (ФОТО)

Сцена

БАКНЕЖ ЗА СМИРУВАЊЕ: Џастин Бибер и Селена Гомез се повторно заедно (ФОТО)

Гласините се потврдени – Џастин Бибер и Селена Гомез се повторно заедно!

Откако пред три недели Бибер и Гомез беа видени во заедничко друштво во неговата вила, јавноста започна да се прашува дали најпознатиот поп пар е повторно заедно.

Сепак, гласините изгледа се точни. Младиот пар бил фотографиран како се бакнува на еден од хокејските натпревари на Џастин. По сѐ, изгледа Селена како добра девојка дошла да го бодри своето момче, а тие не ја пропуштија можноста да разменат бакнежи во јавност, па дури и да бидат фотографирани од папараците.

За потсетување, Селена Гомез беше во неколкумесечна врска со Д Викенд, но по раскинувањето беше забележан од страна на папараците во друштво на поранешната девојка, манекенката Бела Хадид.

Сепак, по оваа вест, светот е поделен – фановите на Џастин се љубоморни за повторното смирување со Селена, додека фановите на Селена се пресреќни за новата врска.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.