fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Блум на Кети Пери за роденден и подари 100 рози

Сцена

Блум на Кети Пери за роденден и подари 100 рози

Орландо Блум (39)  во моментов се наоѓа во Кина, каде го снима филмот „Smart Chase: Fire & Earth“ и поради тоа не можеше да присутвува на 32. роденден на неговата девојка Кети Пери.

– Орландо реши да ја изненади и и испрати 100 рози на нејзината адреса, изјави пријателка на Кети, и додаде дека гласините за прекин на нивната врска се невистинити.

Двојката е во врска осум месеци.

Кети во 2012 година се разведе од комичарот Расел Бренд (40), а Орландо во 2013 од манекенката Миранда Кер (33).

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.