fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сцена

Бред е сингл!

Можеби сѐ уште не е официјално ставен крај на бракот помеѓу Бред Пит и Анџелина Џоли, но тоа не е причина маркетинг компаниите ширум светот да не ја искористат оваа ситуација за промоција на нивните брендови.

Па така, авиокомпанијата „Норвежн ерлајнс“ објави атрактивни летови од Норвешка до Лос Анџелес, со пораката – Бред е сингл!

Без разлика дали ќе успеете да допрете до срцето на холивудскиот актер или само ќе ја искористите оваа понуда за да го посетите градот, никогаш не се знае со кого можете „случајно да се судрите“ низ улиците во Лос Анџелес. :)

14448876_1279000198786888_4911765093783238525_n1

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.