fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЧУДНА ТРАДИЦИЈА: Семејството на Новак Ѓоковиќ секоја година прегрнува дрво

Сцена

ЧУДНА ТРАДИЦИЈА: Семејството на Новак Ѓоковиќ секоја година прегрнува дрво

Новак и Јелена Ѓоковиќ уште еднаш докажаа дека се „сосема обични луѓе“. Заедно со својот син Стефан го направиле она што е веќе долга традиција на семејството Ѓоковиќ.

Јелена на социјалните мрежи објави фотографија на која сите тројца прегрнуваат дрво.

– Семејна традиција, напишала сопругата на Новак.

Иако не објаснила точно зошто е ова традиција на семејството Ѓоковиќ долги години, сепак е јасно дека тие на овие моменти им посветуваат многу внимание.

In case you were wondering why all these trees…. #familytradition #treehuggers

A photo posted by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on

Речиси редовно на најзиниот профил се појавуваат фотографии од дрвја.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.