fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дали Џаред Лето прави пауза од свирењето?

Сцена

Дали Џаред Лето прави пауза од свирењето?

Не е тајна дека актерот Џаред Лето е и добар музичар, но според фотографитие кои неодамна се објавени се чини дека некое време ќе прави пауза од свирење.

Џаред Лето (44) на Снапчат објави помалку бизарна фотографија, која многу ги загрижи неговите обожаватели.

Ако се суди според фотографијата,, фронтменот на бендот 30 Seconds To Mars некое време мора да одмори од свирење на гитара. Имено, на сликата се гледа дека двата прсти на актерот се во завој, а тежината на повредата засега не е позната. Откако е видена фотографијата, обожавателите се уплашиле дека Лето си ги отсекол прстите.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.