fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дали е ова наследникот на Даниел Крејг?

Сцена

Дали е ова наследникот на Даниел Крејг?

Актерот, Џејми Бел (30) би можел да биде новиот Џејмс Бонд. Тој моментално е во преговори со продуцентите и големи се шансите дека тој ќе биде новиот агент 007.

Британскиот актер се прослави пред 16 години со улогата на балетан во филмот „Били Елиот“. Според „The Sun“, тој неодамна се сретнал со Барбара Броколи, која е веќе 20 години во улога на продуцент на Бонд филмовите. Таа го продуцираше и новиот филм на Џејми „Film Stars Don’t Die“ и наводно успеал да ја импресионира во сетот.

– Барбара долго време е фан на Џејми, а и порано размислувала да го ангажира во филмовите за Бонд. Сите се сеќаваат на Џејми како момче во „Били Елиот“, но тој сега има серизони улоги, рече изворот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.