Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Дали си проститутка?“ : Џенифер Анистон доби непријатно прашање на интервју

Сцена

„Дали си проститутка?“ : Џенифер Анистон доби непријатно прашање на интервју

„Дали си проститутка?“ : Џенифер Анистон доби непријатно прашање на интервју

Џенифер Анистон (52) непријатно се изненадилa за време на интервју за емисијата „This Morning“, бидејќи мислела дека водителката Џоси Гибсон ја прашала „дали е проститутка?“.

За актерката претставувал проблем британскиот акцент на водителката поради што тешко разбирала некои од прашањата. Прашањето кое предизивика најголем проблем било „Аre you a hugger?“, што на Џенифер и звучело како „hooker“, а во превод тоа би значело „Дали си проститутка?“.

Водителката веднаш појасни што е прашањето, но веќе било предоцна. Рис Витерспун која исто така била вклучена во разговорот не можела да престане да се смее.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Оваа ситуација исто така измами насмевки и кај водителите во студиото, а водителката Холи призна: „Ова е нешто најдобро што некогаш го имам видено на телевизија“.

Ова интервју е во пресрет на втората сезона од популарната серија „The Morning Show“ која ке ја има својата премиера на 17. септември.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.