fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Голи фотографии на Анџелина Џоли продадени на аукција

Маркетинг

Сцена

Голи фотографии на Анџелина Џоли продадени на аукција

Црно-бели голи фотографии со Анџелина Џоли се продадени на аукција за 1.800 фунти, пренесуваат електронските медиуми.

Сетот црно-бели фотографии, кои ги направи Кејт Гернер во 1995 година се продадени на аукција во лондонска галерија „Zebra One“, а на нив се наоѓа сега веќе познатата холивудска актерка врзана со свилена панделка.

Оскаровката која оваа година наполни 40 години на фотографиите е целосно гола, а нозете и се врзани, што како што наведуваат медиумите го зајакнува уметнички израз.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.