Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Северина за Бекстејџ зборуваше за пеколот низ кој помина: „Ќе преживеам”

фото: Стефан Самандов

Интервју

Северина за Бекстејџ зборуваше за пеколот низ кој помина: „Ќе преживеам”

Една од најпопуларните хрватски и регионални музички ѕвезди, Северина, минатиот викенд одржа спектакуларен концерт во Скопје. Таа го распамети Скопје и како што вели таа, ова и е најдобриот концерт досега.

Непосредно пред да се качи на сцената во ,,Арена Борис Трајковски’’ Северина застана пред камерата на единствениот естраден магазин ,,Бекстејџ’’ каде што зборуваше за пеколот низ кој помина изминатиот период. Таа додаде дека сѐ што и се случило, се случило со причина и дека едноставно ќе преживее.

Погледнете го целото интервју во продолжение:

Повеќе од Интервју

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.