fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ким Кардашијан и Кање Вест добија син

Сцена

Ким Кардашијан и Кање Вест добија син

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест денеска добија син.

Ким изутрината на свет донесе момченце, изјави потрпаролот на брачниот пар.

Тој додаде дека мајката и бебето се во добра здравствена состојба.

Ова е второто дете на Ким и Кање. Тие имаат ќерка, Норт Вест, која се роди во 2013 година.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.