fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ким Кардашијан потврди: Норт Вест ќе има братче

Сцена

Ким Кардашијан потврди: Норт Вест ќе има братче

Ким Кардашијан, која веќе е горда мајка на малечкото девојче Норт Вест, на Инстаграм го соопшти полот на бебето кое го носи.

Познатата двојка го потврди полот на своето второ дете и со тоа им стави крај на шпекулациите коишто кружеа во изминатиот период.

Во чест на денот на татко, Кардашијан откри дека очекува син.

-Ти си толку добар татко на Норт и ќе бидеш исто толку добар татко на нашиот син, напиша таа на својот Twitter профил.

kim_kanije24[1]

На социјалните мрежи веќе постојат илјадници коментари околу името на новото бебе, а најчесто се спомнува Југозапад (Саут Вест), родителите сепак на крајот на годината ќе донесат решение како ќе се вика нивното синче.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.