fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Крис Браун уапсен под сомнение дека извршил напад со смртоносно оружје

Сцена

Крис Браун уапсен под сомнение дека извршил напад со смртоносно оружје

Американскиот поп пејач Крис Браун е уапсен под сомнение дека извршил напад со смртоносно оружје, откако жена се обратила за итна помош на телефонот 911.

Браун беше уапсен откако вчера, во текот на целиот ден, неговиот дом во Лос Анџелес беше опколен од полиција и претресен.

Во минатото, Браун имаше проблеми со законот поради тепање и напади, потсетуваат американските медиуми.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.