Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Најбогатата Хрватка, ќерката на Берни Еклстон, се капе во златна када (ВИДЕО)

Сцена

Најбогатата Хрватка, ќерката на Берни Еклстон, се капе во златна када (ВИДЕО)

Ќерката на поранешниот шеф на Формула 1 – Берни Еклстон и на моментно најбогатата Хрватка Славица Радиќ, им дозволи на камерите да ѕирнат во нејзината луксузна вила.

Така, фановите на богатата наследничка Тамара, можеа да видат како таа живее со нејзиниот сопруг, контроверзниот банкар Џеј Рутланд. Нивната куќа вреди 80 милиони eвра, и во неа имаат 50 вработени.

Тамара најмногу сака после напорен ден да ужива во капење во својата златна када, која како и целата куќа, мора да биде совршено чиста.

Таа дури не се ни труди да ги организира своите обврски, кога за тоа се задолжени други. Нејзините „слуги“ запишуваат кога таа оди на фризер, пилатес и маникир, и внимаваат сето тоа да не се поклопи.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.