Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

БАБА И ВНУК ЗАЕДНО ВО БАЗЕН: Малиот Жељко на гости кај баба Цеца на Кипар (ФОТО)

Шоубиз

БАБА И ВНУК ЗАЕДНО ВО БАЗЕН: Малиот Жељко на гости кај баба Цеца на Кипар (ФОТО)

И Цеца избега од „пеколните“ горештини кои го зафатина регионот, но не било каде, туку во својата приватна луксузна вила во Кипар.

Таа на својот инстаграм профил сподели видео како ужива во слободното време, а за време на викендот и дојде на гости и најмалиот член од семејството, внукот Жељко.

Нејзината сестра Лидија додека го држеше во раце Жељко, Цеца го смееше целото време, а како изгледаше овој момент погледнете во продолжение:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.