Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Откажан вечерашниот концерт на Наташа Беквалац

Настани

Откажан вечерашниот концерт на Наташа Беквалац

Откажан вечерашниот концерт на Наташа Беквалац

Српската музичка ѕвезда Наташа Беквалац вечерва требаше да настапи пред македонската публика на платото пред А1 Арената.

Продукцијата Балкан Медија во соопштение ја извести јавноста дека концертот е одложен, но причината се уште не е позната.

Синоќа Наташа имала настап на сплав во својот роден град Нови Сад, и се уште се нема огласено по повод концертот во Скопје.

 

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.