Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Откажано гостувањето на Белградска филхармонија во Скопје

Настани

Откажано гостувањето на Белградска филхармонија во Скопје

Откажано гостувањето на Белградска филхармонија во Скопје

Гостувањето на Белградска филхармонија во Скопје, на 9 октомври е откажано, поради ненадејната смрт на директорот Иван Тасовац, кој почина синоќа, во својот дом во Белград.

На сите кои купија билети за овој настан, ќе им бидат рефундирани средствата.

Гостувањето ќе се реализира во наредниот период, а за датумот ќе бидете дополнително информирани.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Настани

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.